Internetipank

Pensioniplaan

Pensionikalkulaator  näitab, milliseks kujuneb Teie pension arvestades Teie tänast panust, aitab arvutada soovitud pensioni ja koostada pensioni kogumiseks plaani.

Isikuandmed
OlenAbi
VanusAbi
Minu igakuine palkEURAbi
Pensionikogumise eesmärk
Soovin viimasest pensionieelsest sissetulekust saada pensioniks
65%Abi
Pensioni II sammas
Olen liitunudAbi
Praeguseks on kogunenudEURAbi
Pensioni III sammas
Igakuine investeering tänaEURAbi

Soovin igakuiselt investeerida % oma brutopalgast

Praeguseks on kogunenudEURAbi
Pensionifondide tootlus
Pensionifondide pikaajaline keskmine aastane tootlus kogumisperioodil%

Pensionifondide pikaajaliseks keskmiseks tootluseks on SEB Varahalduse investeerimismeeskonna poolt läbiviidud analüüsi põhjal 3,5% aastas, mis põhineb erinevate varaklasside keskmisel liikumisel pikemal perioodil. Seejuures tasub meeles pidada keskmise aasta tootluse valimisel, et sõltuvalt finantsturgude liikumistest võib pensionifondide tegelik tootlus olulisel määral erineda prognoositust ning eelmiste perioodide tootlus või tootluse prognoos ei tähenda lubadust ega indikaatorit järgmiste perioodide tootluse või tegevuse eesmärkide täitmise kohta.
Pensionifondide osakute erinevate perioodide tootlustega on võimalik tutvuda AS-i SEB Varahaldus veebilehel kui ka Pensionikeskuse veebilehel.

Enne investeerimisotsuse tegemist palume hoolikalt tutvuda tingimustega, pensionifondi osakute avaliku pakkumise prospekti, lihtsustatud prospekti ning muu fondi kohta avaldatud teabega Pensionikeskuse kodulehel www.pensionikeskus.ee või SEB toodete osas SEB kodulehel www.seb.ee. Vajadusel pidage nõu AS-i SEB Pank või AS-i SEB Elu- ja Pensionikindlustus esindajaga.


AS SEB Pank | SWIFT kood (BIC): EEUHEE2X | Kontaktandmed | Turvalisus ja privaatsus | 24h klienditugi telefonil (+372) 665 5100, Skype'is (kasutajatunnus seb.eesti) või kiri pangale

Enne lepingu sõlmimist palume hoolikalt tutvuda tingimustega AS-i SEB Pank kodulehel. Vajaduse korral pidage nõu panga esindajaga.

17.01.2018 21:58